Archívum: december, 2012

2012 12 12 - Hozzászólások: 0

Beszámoló az Oszak díjkiosztóról

Versenyeink, VersenyzĹ‘i blog kategória

 December 7-én, a kecskeméti Gokart Stadion épületében tartották az Országos Szlalom Bajnokság év végi díjkiosztó gáláját. A rendezvényen vehették át az idei dobogósok díjaikat, melyekért egész évben nyomták a gázt és kerülgették a bójákat, versenyről-versenyre.

 December 7-Ă©n, a kecskemĂ©ti Gokart Stadion Ă©pĂĽletĂ©ben tartották az Országos Szlalom Bajnokság Ă©v vĂ©gi dĂ­jkiosztĂł gáláját.…


 
Tovább →