Archívum: szeptember, 2012

2012 09 1 - Hozzászólások: 0

Ismét Kecskemét! – OSZAK nyár végi bajnoki futam

Versenyeink kategória

  A hatodik futammal folytatĂłdott az Országos Szlalom Bajnokság KecskemĂ©ten. Az eredetileg Kakucsringre tervezett versenyt a megszokott hĂ­rös városi gokart stadionban rendeztĂ©k. 43 nevezĂ©s Ă©rkezett a futamra. A SzĹ‘dy fivĂ©rek, Szabolcs Ă©s Zsolt Ă­gy nyilatkozott a nap elejĂ©n: „SzeretjĂĽk a kecskemĂ©ti gokartpályát. Most mĂ©g gyorsabban mehetĂĽnk rajta, mert kevesebb a bĂłjasor. RemĂ©ljĂĽk, ismĂ©t a dobogĂłn […]

 

A hatodik futammal folytatĂłdott az Országos Szlalom Bajnokság KecskemĂ©ten. Az eredetileg Kakucsringre tervezett versenyt a megszokott…


 
Tovább →