Ismét Kecskemét! – OSZAK nyár végi bajnoki futam
Versenyeink kategóriaA hatodik futammal folytatĂłdott az Országos Szlalom Bajnokság KecskemĂ©ten. Az eredetileg Kakucsringre tervezett versenyt a megszokott hĂrös városi gokart stadionban rendeztĂ©k. 43 nevezĂ©s Ă©rkezett a futamra. A SzĹ‘dy fivĂ©rek, Szabolcs Ă©s Zsolt Ăgy nyilatkozott a nap elejĂ©n: „SzeretjĂĽk a kecskemĂ©ti gokartpályát. Most mĂ©g gyorsabban mehetĂĽnk rajta, mert kevesebb a bĂłjasor. RemĂ©ljĂĽk, ismĂ©t a dobogĂłn […]
A hatodik futammal folytatĂłdott az Országos Szlalom Bajnokság KecskemĂ©ten. Az eredetileg Kakucsringre tervezett versenyt a megszokott…
Tovább →
egutóbbi 5 cikk
éptár
irdetések
rchĂvum