Közép-európai szlalom futam a gokart ringen
Versenyeink kategóriaA kecskemĂ©ti gokart stadionban kerĂĽlt megrendezĂ©sre az Országos Szlalom Bajnokság negyedik futama. JĂşnius 26-án vasárnap a magyar, az osztrák Ă©s a KözĂ©p-eurĂłpai futam mezĹ‘nye egyĂĽtt indult, termĂ©szetesen kĂĽlön Ă©rtĂ©kelĂ©sben is. A rĂ©sztvevĹ‘k lĂ©tszáma Ă©rthetĹ‘en nagyobb volt, mint eddig. 90 nevezĂ©s Ă©rkezett a versenyre. A reggeli hűvös után dĂ©lelĹ‘tt már nyári melegben rajtolhattak el a versenyzĹ‘k, […]
A kecskemĂ©ti gokart stadionban kerĂĽlt megrendezĂ©sre az Országos Szlalom Bajnokság negyedik futama. JĂşnius 26-án vasárnap a magyar, az osztrák…
Tovább →
egutóbbi 5 cikk
éptár
irdetések
rchĂvum